Dlaczego einstein™?

Dlaczego warto wyposażyć pracownie przyrodnicze w laboratoria cyfrowe einstein™?

Laboratoria cyfrowe einstein™ wspierają nauczycieli w prowadzeniu ciekawych zajęć, a uczniom umożliwiają szybsze przyswajanie zdobytej wiedzy dzięki samodzielnemu wykonywaniu doświadczeń.

Intuicyjny i prosty w obsłudze Tablet +3 posiada 10 wbudowanych czujników, dzięki czemu łączy ze sobą funkcjonalność urządzenia z systemem Android a także przyrządu pomiarowego. Szkoły, które posiadają na swoim wyposażeniu tablety bądź komputery mogą skorzystać z LabMate II – rejestratora danych, który posiada możliwość łączenia z innymi urządzeniami dzięki technologii Bluetooth.

Einstein tablet+2

einstein™ Tablet+3

einsteinTM LabMate II

einstein™ LabMate II

Dzięki ponad 50 dostępnym czujnikom nauczyciele mogą przeprowadzać doświadczenia zarówno z biologii, chemii, fizyki jak również podczas zajęć przyrody w klasach młodszych. Dowolność wyboru sprawia, że nauczyciel może wybrać odpowiadający mu sprzęt według indywidualnych potrzeb czy poziomu klasy.

Einstein to nie tylko urządzenia, ale również podręczniki dla nauczyciela z gotowymi eksperymentami podzielonymi według przedmiotów ścisłych. Jest to baza, z której można wykorzystać gotowe pomysły czy czerpać inspiracji i samodzielnie modyfikować eksperymenty w zależności od tematyki jaką chcemy poruszyć z uczniami.

Pobierz bezpłatne podręczniki

Warto również zaznaczyć fakt, że jest to narzędzie, które można wykorzystać nie tylko w sali lekcyjnej, ale również poza murami szkoły, np.: na szkolnym boisku, podczas zajęć terenowych czy szkolnej wycieczki.