Dlaczego Avtek?

Monitory interaktywne Avtek!

Inspiruj | Zachęcaj | Prowadź

Monitor interaktywny to doskonałe rozwiązanie w edukacji, które wspiera proces nowoczesnego kształcenia. Monitor Avtek TouchScreen to produkt rozwijany od lat, wyznaczający najwyższy standard intuicyjności i niezawodności, dzięki czemu jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem tego typu w Polsce (wg danych FutureSource). Avtek TouchScreen to również pakiet oprogramowania dla edukacji, w którego skład wchodzą aplikacje ułatwiające prowadzenie zajęć, nagrywanie prezentacji, a nawet zarządzanie monitorami w szkole.

Avtek Landing

Avtek TouchScreen jest kompatybilny ze wszystkimi najważniejszymi systemami operacyjnymi.

„Na przestrzeni trzech lat realizacji projektu wyraźnie widać zmianę w preferencjach zakupowych szkół. Od 2017 odnotowaliśmy ogromny wzrost popularności monitorów interaktywnych kosztem tablic interaktywnych, zmieniły się również oczekiwania wobec tych pierwszych” - informuje Marcin Stefanow, dyrektor marketingu ViDiS SA.

„Najczęściej wybieranym modelem nie jest już najmniejszy rozmiar 55”. Palmę pierwszeństwa z ogromną przewagą (ponad 70% według danych sprzedażowych ViDiS SA.!) przejęły monitory o przekątnej 65”, które są również minimalnym rekomendowanym przez nas rozmiarem do klas o średnich rozmiarach.

Popularność w szkołach szybko zyskują duże monitory 75”, co przed programem było trudne do wyobrażenia. Jak pokazują dane firmy consultingowej FutureSource, monitory interaktywne Avtek stanowiły w 2019 ponad 40% wszystkich zakupów w tej grupie produktów. Polska marka obecna na rynku od niemal 15 lat niezmiennie cieszy się dużą popularnością i zaufaniem wśród klientów i użytkowników edukacyjnych.”

Przeczytaj Wyniki ankiety dotyczącej wykorzystania monitorów interaktywnych

Dowiedz się, gdzie możesz kupić zestawy do pracowni przyrodniczych